Den otevřených dveří

Přivítali jsme spoustu návštěvníků od budoucích přes současné prvňáčky až po jejich starší kamarády, sourozence a rodiče i další rodinné příslušníky. Potěšilo nás, že se do školy přišli podívat i naši bývalí žáci, někteří dokonce už i s vlastními potomky.
Všichni si mohli prohlédnout prostory školy, zavítat do hodin, či se podívat na ukázku výuky podle programu Začít spolu.
Odpoledne si děti mohly vyrobit různé drobné dárečky, vyzkoušet si svou zručnost a protáhnout si tělo při pohybových disciplínách, prověřit své znalosti v nejrůznějších oborech nebo si vyzkoušet virtuální realitu. Za splněné úkoly dostávaly stejně jako v loňském roce razítka do hrací karty, a když jich nasbíraly plný počet, mohly si vyzvednout drobnou sladkou odměnu.
Občerstvení nabízela jako vždy školní cukrárna, do níž zákusky, buchty i slané pečivo napekli naši kolegové.
V třetím patře proběhl pod záštitou školního žákovského parlamentu druhý ročník soutěžní výstavy žákovských prací – kreseb, maleb a fotografií žáků prvního i druhého stupně. Mezi výkresy a fotkami bylo opravdu těžké vybrat ty nejlepší, proto všichni s napětím očekáváme vyhlášení výsledků.
Děkujeme těm, kdo se na přípravě dnešních aktivit podíleli, i všem návštěvníkům za příjemně strávené společné odpoledne.

×