Na Vaše dotazy týkající se programu Začít spolu Vám odpoví Mgr. Miroslav Smolej, učitel ve třídě, která se podle něj bude od příštího roku vzdělávat, během on-line schůzky dne 8. 4. 2021. Tato schůzka bude součástí společných on-line setkávání s budoucími prvňáčky a jejich rodiči, která proběhnou pod názvem Škola hrou on-line v termínech 25. 3., 8. 4., 15. 4. a 22. 4. 2021 (jedná se vždy o čtvrtek) a na která bychom Vás tímto také rádi pozvali.

https://www.youtube.com/channel/UCGTS82Jp1RLfnl3SfkLU3xQ/featured

Chat můžete během vysílání využívat pouze v případě, že budete přihlášeni na YouTube. Jestliže nemáte vlastní účet, je třeba si ho založit, jinak není možné vkládat do chatu žádné příspěvky.

Rodiče během nich získají od našich pedagogů různé tipy, jak hravou formou rozvíjet schopnosti a dovednosti předškoláčků, a mohou se dozvědět bližší informace týkající nejen samotného programu Začít spolu, ale i výuky obecně či prostředí školy.

Své dotazy můžete položit přímo v průběhu on-line schůzek prostřednictvím chatu, nebo nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese zacit.spolu@zsfelberova.svitavy.cz.
Těšíme se na Vás a na naši budoucí vzájemnou spolupráci.