JÍDELNA

Naše školní jídelna byla uvedena do provozu v září 1991. Její vybavení bylo v průběhu let neustále modernizováno a doplňováno.

Vytvořili jsme zcela novou koncepci stravy zaměřenou na zdraví dětí a všech našich strávníků. Řídíme se přísnými hygienickými normami a snažíme se dodržovat plnění potravinového koše. Pokud to finanční norma dovoluje, zařazujeme do jídelníčku co nejvíce zeleniny, ovoce, mléčných výrobků a bio potravin.

Denně připravujeme dvě jídla, pro děti nabízíme také svačinky, které mohou být velkou pomocí pro rodiče, bohužel však tato nabídka není dostatečně využívána. Pitný režim je samozřejmostí, v současné době se navíc opět vrátila dotovaná nabídka školního mléka a mléčných výrobků, kterou využíváme a tyto výrobky dětem podáváme.

Neustále zařazujeme nové receptury a využíváme nové postupy. Díky tomu, že je naše kuchyň vybavena konvektomaty, daří se nám připravit dietní a přitom zajímavá jídla bez ztráty vitamínů a živin.

O přípravu pokrmů se u nás stará profesionální kolektiv kuchařek. K dětem přistupujeme s naprostou zodpovědností, stejně jako k dospělým. Jsme velmi rádi, že můžeme naše služby nabízet i jiným strávníkům a máme radost, když všem chutná. Stále se chceme věnovat novým trendům v gastronomii. Chceme, aby jídlo nebylo jen dobré, to je samozřejmostí, ale také – jak my říkáme – „pro oko“.

Přijďte se podívat, co vše pro naše strávníky nabízíme. Těšíme se na vás a přejeme vám DOBROU CHUŤ.